Pokud budeme nanášet samolepicí vrstvu na přírodní pryž nebo silikon, je nutné počítat s delším časem pro přípravu. Tyto materiály jsou náročné na očištění a odmaštění.
Vyřežeme Vám různé tvary:
Ve většině případů to ovšem lepením nekončí, lze využít i dalších služeb pro finální výrobek, např. strojního řezání na pásky nebo vyřezání těsnění na digitálním plotru.
Ve většině případů používáme 2 typy samolepek určené pro pryže:
Rozměr samolepky: Standardní délka samolepky je 1x50 m. Šířky samolepky jsou:
Přednosti: Vysoká počáteční lepivost. Vysoká koheze lepidla a výborná odolnost proti stárnutí a ÚV záření.
Hlavní použití: Díky vysoké teplotní odolnosti -40°C až +180°C je velmi vhodná pro výbavu interiérů automobilů.Tento produkt je speciálně doporučován k lepení a laminaci diversních materiálů jako pěny, plastů, textilií a kovů v automobilovém průmyslu a v závodech provádějících laminace těchto materiálů. Splňuje certifikace Renault 00 10 050/E a 2002/95/CE-2000/53/CE pro automobilový průmysl.
Chcete polepit vlastní materiál:
Obvykle nanášíme na vlastní materiály. V případě, že budete chtít polepit vlastní materiál, po provedení testu daného vzorku Vám můžeme zpracovat cenovou nabídku na požadované kompletní lepení.
Zajímá Vás více? Pošlete nám nezávaznou poptávku.
Kontakty
Tel. 737 409 683
E-mail: obchod@hadiceprucha.cz
Související služby: