Obchodní podmínky

 

Uvedené zboží lze zakoupit u nás a to za níže uvedených pravidel a podmínek:

 

Distribuce zboží 

 

Distribuce zboží může být provedena více způsoby:

 • Osobní odběr (Po-Čt 7:30 - 16:00 , Pá 7:30 - 15:00)
 • Zasláním zboží přepravní službou TopTrans do 24 hodin.
 • Na přání možno poslat přepravní službou dle přání zákazníka.
 • Balné neúčtujeme!
 • Dovoz zboží k zákazníkovi vlastní dopravou, dle předchozí domluvy.

 

Technická podpora a poptávky

 • Aplikace, použití hadic popsaných v našich materiálech, vycházejí z technických parametrů výrobků, vlastností, zkušeností výrobců i našich zákazníků - slouží jako obecná charakteristika výrobku. Působením různých vlivů se ale technické parametry mohou výrazně měnit. Většina hodnot a parametrů uvedená v katalogu je naměřena při teplotě 20 °C. Tyto hodnoty a parametry pro vyšší teploty je nutno konzultovat s dodavatelem. Do Vašich poptávek, případně konzultací o vhodnosti výrobku pro dané použití doporučujeme zaměřit se zejména na tyto ovlivňující faktory: teploty - pracovní tlak - podtlak- agresivita prostředí - agresivita dopravovaného média - venkovní vlivy - ohyby a vibrace - mechanické namáhání - otěr. Uvedené výrobní délky v katalogu jsou maximální a na požádání Vám aktuální délky sdělíme. Většinu sortimentu hadic dodáváme samozřejmě i v nestandardních délkách a úřezech, po dohodě dle přání zákazníka. V rámci podpory prodeje je možno po dohodě poslat vzorky poptávaných výrobků a hadicových kompletů.

 

Reklamace

 • Reklamace vyřizujeme dle platných norem pouze na základě vrácení celého reklamovaného množství, s označením poškozeného místa a vyplněným reklamačním protokolem, který Vám na požádání zašleme. Pokud použijete dodávané výrobky k jiným účelům, nebo za jiných podmínek bez předchozí konzultace a následkem toho dojde k předčasnému selhání výrobku - nebudou uznány reklamace a případné škody.
 • Způsob platby a poskytnutí základních slev je individuální a je závislá na dohodě a obchodních podmínek pro jednotlivé zákazníky.
 • Další slevy a servisní služby (doprava zboží vlastním autem a nebo zasílání zboží zdarma) pro stálé odběratele a obchodní partnery jsou poskytnuty po osobním jednání.
 • Zboží distribujeme dle písemných (fax, email) nebo telefonických objednávek. Jen na základě písemné objednávky je možno přesně vyskladnit zboží a proto neručíme za možné chyby vzniklé při telefonických objednávkách.
 • Na objednávky uvádějte přesnou specifikaci výrobků dle našeho katalogu nebo poptávky, ceny dle aktuálního ceníku a veškeré žádosti o certifikáty, zkušební protokoly a atesty. Pozdní žádosti o tyto dokumenty nemusí být brány v potaz (zkušební protokoly výrobců).
 • Sankce za nedodržení splatností, neodebrání objednaného zboží a pozdní zrušení objednávek řešíme dle Obchodního zákoníku.

 

Informace o zpracování osobních údajů

 • Firma Hadiceprucha zpracovává osobní údaje zákazníků, kteří jsou fyzickými osobami a kupují zboží nebo objednávají služby v provozovně, nebo na webu www.hadiceprucha.cz (dále jen „Zákazník“) na základě a v souladu s dotčenými právními předpisy, zejména s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), dále jen „Nařízení“ a to za stanovenými účely, jakož i způsoby a prostředky zpracování, které vždy odpovídají příslušnému právnímu titulu ve smyslu článku 6 Nařízení. Tato Informace o zpracování osobních údajů. Hadiceprucha prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a nařízením.

 

     

 

 

Provozováno na systému Ebenit - Tvorba webu a eshopu.
STATUS_IS__APP_RUNNING