HADICE PRŮCHA

 

Česká společnost Hadiceprucha založená v roce 1996 se zabývá výrobou a prodejem hadic, pryže, podlahovin a příslušenství. Nabízíme hadice všech typů, velikostí, pro nejrůznější použití. Průmyslové hadice, odsávací hadice, hydraulické hadice. Vyrobíme vám je přesně na míru. Používáme kvalitní materiály, spolupracujeme s osvědčenými zahraničními dodavateli.

 

    

HADICE

 

Hadice všech průměrů a pro nejrůznější použití. Ať už se jedná o použití pro vody a kapaliny, tlakový vzduch, chemikálie či ropné produkty, naše hadice vydrží. Dodáváme tyto typy hadic:

 

  • průmyslové – hadice všech velikostí; použití: voda, zemědělské postřiky, technické plyny, pára, ropné produkty, potravinové, tlakové, sací, aj. 
  • odsávací – silné vysavače, odsávání vzduchu a prachu, abrazivní materiály, horký vzduch, agresivní chemické výpary; hadice pro zametací vozy apod.
  • hydraulické – výroba, servis a opravy; nízkotlaké a vysokotlaké hydraulické hadice s koncovkami Vám vyrobíme  v Plzni na objednávku. (kontaktujte nás)

 

    

 

PRYŽEPODLAHOVINYPŘÍSLUŠENSTVÍ

 

Dodáváme kvalitní pryže, které jsou odolné vůči oděru, oleji, benzínu i chemikáliím. Nabízíme pryže měkčené i k použití v potravinářství. Podlahoviny nabízíme rýhované, penízkové, rohože různých rozměrů a dielektrické koberce.

 

Součástí naší nabídky jsou i různé doplňky a příslušenství:

 

Kontaktujte nás
Vždy vám vyjdeme vstříc, vyřešíme vaše specifické požadavky, poradíme. Když si nevyberete z našeho internetového katalogu, kontaktujte nás, rádi a ochotně zajistíme hadice přímo dle vaší objednávky.
Provozováno na systému Ebenit - Tvorba webu a eshopu.
STATUS_IS__APP_RUNNING