Tomáš Průcha - Plzeň

Průmyslová 18, 301 34 Plzeň-Doudlevce, tel.: 377 421 463, e-mail: obchod@hadiceprucha.cz

detailně

 Tel.: 737 409 683, 604 188 518, e-mail: obchod@hadiceprucha.cz, vchod z Cukrovarské ulice

Uvedené zboží lze zakoupit u nás a to za níže uvedených pravidel a podmínek:

 

Distribuce zboží 

 

Distribuce zboží může být provedena více způsoby:

  • Osobní odběr (Po-Čt 7:30 - 16:00 , Pá 7:30 - 15:00)
  • Zasláním zboží do 50 kg 150,- Kč bez DPH 21% přepravní službou GEIS do 24 hodin , nebo nad 50 kg spediční službou Toptrans. Na přání možno poslat přepravní službou dle přání zákazníka.balné neúčtujeme!
  • Dovoz zboží k zákazníkovi vlastní dopravou (individuální dle bodu 2 v obchodních podmínkách)

 

Technická podpora a poptávky

  • Aplikace, použití hadic popsaných v našich materiálech, vycházejí z technických parametrů výrobků, vlastností, zkušeností výrobců i našich zákazníků - slouží jako obecná charakteristika výrobku. Působením různých vlivů se ale technické parametry mohou výrazně měnit. Většina hodnot a parametrů uvedená v katalogu je naměřena při teplotě 20 °C. Tyto hodnoty a parametry pro vyšší teploty je nutno konzultovat s dodavatelem. Do Vašich poptávek, případně konzultací o vhodnosti výrobku pro dané použití doporučujeme zaměřit se zejména na tyto ovlivňující faktory: teploty - pracovní tlak - podtlak- agresivita prostředí - agresivita dopravovaného média - venkovní vlivy - ohyby a vibrace - mechanické namáhání - otěr. Uvedené výrobní délky v katalogu jsou maximální a na požádání Vám aktuální délky sdělíme. Většinu sortimentu hadic dodáváme samozřejmě i v nestandardních délkách a úřezech, po dohodě dle přání zákazníka. V rámci podpory prodeje je možno po dohodě poslat vzorky poptávaných výrobků a hadicových kompletů.

 

Reklamace

  • Reklamace vyřizujeme dle platných norem pouze na základě vrácení celého reklamovaného množství, s označením poškozeného místa a vyplněným reklamačním protokolem, který Vám na požádání zašleme. Pokud použijete dodávané výrobky k jiným účelům, nebo za jiných podmínek bez předchozí konzultace a následkem toho dojde k předčasnému selhání výrobku - nebudou uznány reklamace a případné škody.
  • Způsob platby a poskytnutí základních slev je individuální a je závislá na dohodě a obchodních podmínek pro jednotlivé zákazníky.
  • Další slevy a servisní služby (doprava zboží vlastním autem a nebo zasílání zboží zdarma) pro stálé odběratele a obchodní partnery jsou poskytnuty po osobním jednání.
  • Zboží distribujeme dle písemných (fax, email) nebo telefonických objednávek. Jen na základě písemné objednávky je možno přesně vyskladnit zboží a proto neručíme za možné chyby vzniklé při telefonických objednávkách.
  • Na objednávky uvádějte přesnou specifikaci výrobků dle našeho katalogu nebo poptávky, ceny dle aktuálního ceníku a veškeré žádosti o certifikáty, zkušební protokoly a atesty. Pozdní žádosti o tyto dokumenty nemusí být brány v potaz (zkušební protokoly výrobců).
  • Sankce za nedodržení splatností, neodebrání objednaného zboží a pozdní zrušení objednávek řešíme dle Obchodního zákoníku.

 

 

 
Tomáš Průcha - Plzeň - Czech Republic, e-mail: obchod@hadiceprucha.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies